• Bugün : 23 Nisan 2019, Salı

Başkan ARAZAY Koltuğu Bir Günlüğüne Devretti

23 Nisan 2019

Özbağ Belediye Başkanı Rasim Arazay 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle koltuğunu, Özbağ Örcün İlk Öğretim Okulu öğrencisi Taliha Vural’a devretti.

Makam koltuğuna oturan Taliha Vural konuşmalarında “Sayın Belediye Başkanım öncelikle yeni seçilmiş bir Belediye Başkanı olarak sizi ve çalışma arkadaşlarınızı tebrik ederim. Bizlere böyle bir fırsatı verdiğiniz için Belediye Başkanımız Rasim Arazay’a teşekkür ederim, şuanda büyük bir mutluluk ve gurur yaşıyorum çünkü ülkenin dört bir yanındaki çocukları temsil ediyorum. Temsil ettiğim bütün çocuklar adına bu kutlu günü bizleri armağan eden Mustafa Kemal Atatürk’e de ayrıca teşekkür ederim.

Atatürk bu kutlu günü bizlere armağan etti, her ne olursa olsun Türk Milleti sonsuza kadar özgür bir şekilde yaşayacaktır. Dünyadaki bütün çocukların hayranlıkla baktığı bir bayrama sahip olan bizler çok güzel bir ülkenin çocuklarıyız

Yaşadığımız kasabamız Özbağ’da seçilmiş bir başkan olarak özelikler öğrencilerin okula geliş gidişlerindeki servis sorununu çözeceğim, okula bir spor salonu yapabilmek için bütün imkânlarımızı kullanacağım özellikle kız çocuklarının okula devam etmelerini istiyorum. Kasabamızın içerisinde bir anayol geçmesi nedeni ile karşıdan karşıya geçişlerdeki tehlikeyi engelleyebilmek  için okulun olduğu bölgeye üst geçit yapmayı planlıyorum ”dedi.

ÖZBAĞ BELEDİYESİ :: Örcün Mahallesi Ankara Caddesi No: 7 Özbağ - KIRŞEHİR